Berber dükkanında oynayın

Игры для девочек

Добавьте эту игру себе на страницу!
Добавьте эту игру себе на страницу!

Onu tutabilir misin?

Дата выхода / Tarih: 2016

Лекарство / Aktivasyon: Не требуется

Berber Dükkanı - это очень реалистичный симулятор парикмахера. Вам нужно научиться делать мужские прически, а так же стричь бороду. Это довольно бюджетный проект, который был разработан командой из семи студентов. Но игра даже при таком количестве сотрудников-любителей получилась очень неплохим и весёлым развлечением.

Скриншоты:

Telefon: 0676 843 133 556

Salı - cuma 12: 00-21: 00 ve cumartesi 9: 00-14: 00

Salzburg'daki BARBER FLAGSHIP STORE, BARBER mağaza ve etkinliklerinin yeni merkezidir. Villa Carlton BARBER SALZBURG, klasik berber sandalyeleri, destansı bir atmosfer, Bar ve Dövme Mağazası sunuyor! Deri Ceketler, çeşitli Tişörtler, Hoodies ve seyahat ekipmanı ustaları da bu harika, deri ve viski kokulu erkek mağarada bulunur.

Telefon 05282 209 09

BARBER RAMSAU, Sebastian Pfister'in orijinal berber dükkanıdır. Erkekler asmak ve tazelenmek için küçük ama epik bir yer. Saçınızı kestirirken veya beklerken, bir sakal kesimi, saç kesimi ve tıraş, Playstation 4'te bir oyunla oynanabilir. Bir dizi Magazins ve bir TV, bir erkeğin bir süreliğine soğuktan ve gerçeklikten kaçmasını kolaylaştırır. Bu dükkan ilk Man Mağarasıdır ve siz ve duvarlardan birinin tarihini göreceksiniz. (gördükten sonra alacaksın)

Ayrıca Ramsau'da, özellikle Ramsau'da değilse, EPIC STUFF YAPIYORUZ!

Berber Dükkanı 20 yaşındaki * son teknoloji site 'Jim Barber' her şeyin ev sahibi!

The Barber Shop'un sunduğu tüm hizmetleri incelemek isterseniz, tek tek avantajlara göz atmak için "ileri" yi seçmeniz yeterlidir. Hangisini istediğinizi biliyorsanız, sağdaki Hızlı bağlantılar listesine hızlıca erişebilirsiniz.

"Senin dileğim - senin için buradaydı her Potansiyel! Birlikte çalışmayı dört gözle bekliyorum! "

Berber Dükkanı, Berber Dükkanı

The Barber Shop 'nun farklı avantajları için hızlı bağlantılar:

Hiç "özgür" bir konuşmacı olmayı hayal ettiniz mi? yüksek ücretli "ücret" konuşmacı? Jim Barber'ın Pro Hoparlör U profesyonel konuşmacılar. PSU, yeni kariyerinizi profesyonel bir konuşmacı olarak başarılı bir şekilde kullanıma sunarak size yardımcı olur - uygun olmayan zamanlama, zaman harcayan seyahat ya da bütçe kırıcı harcamalar olmadan!

PSU hayalini kurmaya yardım ediyor

- Fark yaratma hayalin ve yaşamak

Hoparlör Spor Salonu iletişim becerilerinizi geliştirmenin heyecan verici yeni bir yoludur. Hoparlör Spor Salonu tamamen çevrimiçi olduğu için, konuşma becerilerinizi istediğiniz zaman, istediğiniz zaman ve programınıza göre alabilirsiniz.

Söyleyecek bir şeyin var.

ve iyi söyle!

Konuşmacı mı arıyorsunuz? Çevrelerinde çok sayıda konuşmacı dizini var, ancak çoğu sadece kendi organizasyonlarına ait olan konuşmacıları tanıtıyor. Ya da belki sadece yüksek ücretli anahtar kelimeleri veya uzman eğitmenleri temsil etmekle sınırlandırırlar. Bazıları doğrudan konuşmacıyla iletişim kurmanıza izin vermez!

Finders Hoparlörler Vitrini farklıdır. Konuşmacılarımız çeşitlilik gösteriyor - dünyanın her yerinden, hayatın her kesiminden ve farklı ücret seviyelerinden. Ve en iyisi, tüm iletişim sizin ve seçtiğiniz hoparlör arasındadır! Yani, bir konuşmacı mı arıyorsunuz? Finders Speakers'dan başka bir yere bakmayın!

Bir sonraki etkinliğinizi yapmak ister misiniz? özel etkinlik?

Finders Speakers'da sizin için doğru olanı bulun!

Sunumunuzu renklendirmek istiyor musunuz, ancak Abraham Lincoln, Albert Einstein, Helen Keller, ya da - gasp aynı eski gecikmiş alıntılar yoruldunuz! - Roosevelts (Teddy, Franklin veya Eleanor)?

Wyze sözlerini kontrol etmelisin! Tıpkı Finders Speakers gibi, bugünün düşünce liderleri ve etkileyicileri hakkındasınız.

Aynı o yorgun insanlarla aynı esrarlı alıntılara neden razı olursun?

Ne olduğunu keşfedin bugünkü liderler ve nüfuz edenler söylüyor!

Hizmet Sektörü 20+ Yıl!

Barber Shop Kitabevi, konuşmacıların, eğitmenlerin ve iletişim becerilerinin önemli olduğu diğer kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak oluşturulan en eski (kurulmuş 1998) çevrimiçi "kitapçı" dır.

Barber Shop Kitabevi, sizin gibi önemli sorularınızın yanıtlarını bulabileceğiniz yerdir.

Speaker Gym'in bir üyesi olmak değerlidir, ancak sunum becerilerinizi güçlendirmenin bir yolu değildir.

İyi bir konuşmacının harika bir konuşmacıya dönüştürülmesine yardımcı olabilecek değerli kaynaklar ve hizmetler dünyası var! İlk sorun var olduklarını bilmek - ve var olduklarını bildiğiniz zaman, hala onları bulma probleminiz var. Barber Shop Kitabevi, tek bir yerde en iyi kaynakları bulmanıza yardımcı olur!

Ne için bekliyorsun? İyi bir konuşmacı olmak artık yeterince iyi değil. Sen olmak için kendine borçlusun harika konuşmacı!

Pro hoparlörler, işlerini yürütmelerine yardımcı olmak için çok çeşitli kaynaklara ihtiyaç duyar - mikrofonlar, web kameraları ve diğer teknik harikalar gibi değerli kaynaklardan, konuşma koçluğu veya kitap düzenleme gibi yardımcı hizmetlere kadar. Berber Dükkanı Kitabevi, başarılı bir konuşma uzmanının ihtiyaç duyduğu mal ve hizmetler için tek kaynak kaynak merkezidir.

İşletmenize yatırım yapın.

Geleceğine yatırım yap.

En profesyonel konuşmacıların karşılaştığı en büyük zorluk pazarlamadır. Profesyonel bir konuşmacı olduğunuzda, endişeden uzaklaşabilirsiniz. Ve bunun hakkında ne kadar yazdığın önemi yok. (Bu koroya vaaz veren sosyal medya versiyonu!)

Her ciddi konuşmacının bir Konuşmacı Satışına ihtiyacı var! Speaker Promo'nun bir üyesi olarak, Finders Speakers Showcase veya The Barber Shop Bookstore'a yerleştirebileceğiniz 5 ayrı tam sayfa listesi elde edersiniz. ve Potansiyel müşterilerinizi göz kamaştırmak ve etkilemek için kullanabileceğiniz 12 (bu doğru, tam düzine!) QuIPS girişleri elde edersiniz.

Profesyonel bir konuşmacıysanız, pazardasınız ve pazardasınız ve pazardasınız, berber, Kitapçı ve QuIPS. Bugün Speaker Promo'ya katılın!

Kariyeriniz iyi korunmuş bir sır mı?

Büyüklüğünü saklamayı bırak!

Jim Barber, Speaker Gym, Pro Speaker U, Finders Speakers, QuIPS, Speaker's Gratitude Board, Jim's World Web ve The Barber Shop'un Zenginleştirme Merkezi'nin yaratıcısıdır.

Profesyonel bir konuşmacı olarak yaklaşık 4 yıl önce çizim yapmak, Toastmasters, Ulusal Konuşmacılar Derneği ve başkan (iki kez!) Için bölüm irtibat noktası Jim, Konuşmacılar Derneği'nin etkin sunumlarının ayrıntılarını bilir. . Jim'in becerilerini konuşma yazı, kitap düzenleme, seslendirme ve sunum koçluğundan, Jim'in kendi seminerlerine ve anahtar notlarına kadar çok çeşitli şekillerde kullanabilirsiniz.

Jim 2016 West Broward High TEDx'te TED Konuşmasında sundu. Sesin kaydedilmesinde bazı teknik sorunlar vardı, ancak TEDx Talk'unu burada yakalayabilirsiniz!

Jim dünyadaki insanlara ve dünyadaki organizasyonlara yardım etti. Nasıl yardımcı olabilir Eğer?

"Ne kadar iyi olacağınızı hayal edin!"

Kendi e-posta adresin var mı? Çok daha profesyonel (ve eğlenceli!) İnsanlara "[email protected]" yerine "[email protected]" gibi bir e-posta adresi vermek. Ve bunu sadece bir gün için pennies yapabilirsin!

"Thebarbershop.com" gibi kendi alan adınız var mı? Belki de bir web siteniz olmadığı için bir alan adına ihtiyacınız olmadığını düşünüyorsunuz. Ama gelecekte bir süre istemeyeceğinize emin misiniz? İşte haberler - herkes bir alan adı rezerve edebilir adınızı kullanarak, ve Bununla ilgili yapabileceğin bir şey yok! Bu nedenle, artık bir alan adına ihtiyacınız olmasa bile, adınızı (veya adınızı) veya bir gün başlatacağınız başlangıç ​​adını veya geleceğinizin adını korumak iyi bir fikirdir. başka bir şey tarafından "çalıntı" olmaktan.

Kendi web siten var, güvenli mi? (Bu, "http olarak erişir misin?"s: "Güvenli olmayan web siteleri, bilgisayar korsanları tarafından hedef alınma riskinin daha yüksek ve sayfa sıralamalarındaki arama motorları tarafından zaten cezalandırılıyor. Sitenizin korunmasız olması için bir anlam ifade etmeyin!

Jim'in Web Dünyasında kendi özel e-posta hesaplarınızı ayarlayabilir, alan adlarını rezerve edebilir, web sitelerinizi güvenceye alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Herkes için senin İnternet ihtiyaçları, Jim'in Web Dünyası, internet kaynaklarında en iyiler için kaynak!

Şuna bak. "kendi" nokta-com alan adınızı kapmaktan başkasını durdurma daha az Yılda 10 dolar alabileceğiniz en ucuz sigorta poliçelerinden biridir!

Chase'in Etkinlik Takvimi'ne göre, her sene 7 Ağustos “Profesyonel Konuşmacılar Günüdür - Günümüzde orantısal becerileri sayesinde insanlara yardım eden profesyonelleri kutluyoruz.”

Basit matematik nedenini gösterir. Dünya çapında on binlerce profesyonel konuşmacı var ve her biri her yıl binlerce insan konuşuyor. Bu çok etki!

Jim Barber Profesyonel Konuşmacı Günü için resmi temas ve Kuaför Salonu çevrimiçi PSD festivaller merkez üssü olmaktan çok memnun.

Ama 7 Ağustos’a bir konuşmacıya teşekkür etmeyin!

Konuşmacı Gratitude Kurulu'nu ziyaret edin ve favori konuşmacılarınıza teşekkür edin bugün

Berber Dükkanı ev sahipliği yapmaktan onurlandırıldı Konuşmacı Gratitude Kurulu, Hayatınızda bir fark yaratan konuşmacılara "teşekkürler" diyebilirsiniz.

Bir videoyu veya web seminerini nasıl alkışlarsınız?

Konuşmacı Gratitude Kurulu bunu kolaylaştırıyor!

Bu doğru! 2018'de (14 Mart'ta, tam olarak), Berber Dükkanı 21 yaşında. (Bu Facebook, YouTube, hatta Google'dan daha yaşlı!) Bu 20+ yılın, ödüllü web sitesinin büyüleyici hikayesine göz atın.

Festivaller daha yeni başlıyor! 2019'da Jim Barber, 40 yıldır insanlara yardım etme işini kutlayacak. Jim'in işi "Barberian Enterprises" olarak başladı, ancak 18 yıl önce "thebarbershop.com" doğdu. (Önce World Wide Web'in icat edilmesini beklemeliydik!) Bu yüzden önümüzdeki yıl iş için 40. doğum günü partisi düzenleyeceğiz! Ama önce, büyük soru.

Jim'in web sitesi, Kuaför Salonu, 20 yaşın üzerindedir. Jim'in işi neredeyse 40. Jim Barber'un kaç yaşında olduğunu sorabilirsiniz. Jim'in doğduğunda Truman'ın hala başkan olduğunu söyleyelim. (Diğer bir deyişle, Jim "kirden daha eski" dir.)

Berber Dükkanı -

Saç hakkında hiçbir şey bulamayacaksınız.

ama berberle ilgili her şey!

Berber Dükkanı'nda çok şey oluyor! Ne yazık ki, boyama kuru bakmak için iyi bir fikir (ve inan bana, bunu bilmek istemiyorum). Ancak bazen ilginç bir şey olur ve nadiren de olsa bir medya yayınları (veya geleneksel yayıncılar için "basın bülteni") yayınlarımdır, böylece heyecanı paylaşabilirsiniz.

Basın Odamızda The Barber Shop'ta neler olduğunu keşfedin!

Windows için indirilebilir bir oyun

Berber Simülatörü, oyun tasarımı öğrencilerinin küçük ekibi tarafından geliştirilen bir indie oyunu.

Oyunun bir yapısını bıraktıktan sonra, karşılaştığımız muazzam rezonans tarafından ezildik. İnsanlar, bazıları gece boyunca milyonlarca görüntülemeye sahip olan video oynamaya ve video oluşturmaya başladı. Bu tür bir tepkiyi beklemedik ve inanılmaz derecede şanslı ve minnettarlık duyduk.

Artık oyunun en iyi şekilde oynanmasını sağlamak, oyunun özellik setini genişletmek ve oyun tasarımının parçalarını yeniden oluşturmak ve oyunun tam özellikli bir versiyonunu yayınlamak istiyoruz.

Bir Google Play videosuna bakın.

Finansman almak için oyun için bir kalabalık fon sayfası oluşturduk. Oyun her zaman ücretsiz olarak indirilecek ve indirebileceğiz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

2 + 7 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map