Haftalık keno istatistikleri

İstatistiksel Keno artık Keno'yu şans eseri oynamayacak!

Doğa tarafından şanslı değil misin? Kötü şanslar güneşe batırır mı? Ama Keno seni titreştiriyor mu? Daha fazla endişe, keno-statistiques.com size yardımcı olmak için burada!

Keno-statistiques.com sizi yönlendirecek bir sitedir sonraki kenoda oynamak için doğru numaralar. Basitlik için kategorileriniz olacak:

 • Bu yılın genel Keno sıralaması: Keno'da en sık sayıları görselleştirmenize izin veren bölüm (her çizimden sonra güncellenen)
 • Jackpot numarası: Burada her çizimin ikramiye numarasını biliyorsunuz
 • Izgaralarınızı hazırlamak için sentez: Acele eden oyuncular için, bu sayfayı her berabere ile yazdır
 • Mevcut ayın analizi: Ayın sayılarının davranışını günlük olarak izlemenizi sağlar.
 • Haftanın analizi
 • Her bir sayının çizilmesi: Eğer fetiş numaranın nasıl davrandığını merak ediyorsan, gezintiye çık!
 • Finaller: Nadir istisnalar haricinde, bir hafta içinde tüm finaller belirir, bu bölüm sizi zaten çizilmiş olan hakkında bilgilendirir
 • Çizimde en çok 56 numara Bu yıl 2010'da 220 görünüşe (27/11/10) ve 13'e, toplamda 167 berabere, ancak en çok oynanan sayılardan biri.
 • Jackpo numarası27 Kasım 2010'da t 4,36,51,05 oldu.
 • en uygun sayılar 2010, bugüne kadar: 56, 20, 14, 65, 33, 40, 42 ve 16
 • 4 numara bu ay 25 kez yayınlandı (11/2010)
 • Bu hafta sayıları en az çizilmiş vardı: 41 ve 68
 • Bu hafta son 0 3 kez ve 4, - kez serbest bırakıldı.
 • aşağıdaki 12 - 13 - 14, 22 kez serbest bırakıldı ve tam tersine, aşağıdaki 2 - 3 - 4 - 5 henüz yok hiç çizilmemiş bu yıl.
 • 17 Mayıs (rastgele tarih) olan 22 çekilişten 11 kez 48 ve 66 serbest bırakıldı, ancak sadece bir kez 4.

Bilgilerin ötesinde, bize zaman ve düzenli olarak yapılan birçok çekiliş getiriyor, site de size teklif kendi dizi numaranızı veya ızgaralarınızı gönderin Muhtemelen size yardımcı olmak için zafer.

Teşekkürler olasılıklar ve istatistikler, En iyi ihtimalle pimini oyundan çıkaracak ve kazanacaksın. en ilginç domuzcuk bankaları. Tavsiyesini ne kadar kullanırsanız keno-statistiques.com, ne kadar gelişirseniz Keno sanatı!

Ve keno'nun ötesinde, keno-statistiques.com Ayrıca, bahislerinizi her seviyede hassaslaştırmak için Lotto, Tiercé ve Euromillions oyunlarında da yardım sunar.

Ne bekliyorsun bu yüzden acele ediyorsun altın madeni bilgisi Keno'da. Keno-statistiques.com favori oyunda büyük kazanma şansınızı en üst düzeye çıkarmak için 1 numaralı müttefikinizdir!

Fetiş sayıları, büyük bir darbe de ve 10 milyon avro senindir.

İnternet büyük ölçüde şans oyunlarının başarısına katkıda bulunmuştur. Gerçekten de, büyük çoğunluğu.

26 Mart 2018 Pazartesi günü yapılacak olan çekiliş istatistikleri

İşte, 26 Mart 2018'deki öğle yemeği için ızgaralarınızı hazırlamanıza yardımcı olacak Keno istatistikleri .

Veri aşağıdaki şekillerde dağıtılmıştır:

 • Sütun 1: Sayı
 • Sütun 2: Sayının toplam çıktı sayısı
 • Sütun 3: Son 3 çekilişteki sayıların sayısı
 • Sütun 4: Son 5 çekilişteki sayıların yayın sayısı
 • Sütun 5: Son 10 çekilişteki sayıların sayısı
 • Sütun 6: Son 20 çekilişteki sayıların sayısı
 • Sütun 7: Sayının dışarıda olmadığı ardışık çekiliş sayısı

Pazartesi, 26 Mart 2018, çekilişi için geçerli olan Keno sayılarının istatistikleri

Bu önemli tablo tüm Keno istatistikleri Keno'nun 70 sayısının her biri için gerekli (oyunun yaratılmasından beri). Onun analizi tercihlerine göre kendi tahminlerinizi oluşturmanıza izin verecektir.

Tabloyu nasıl okuyacağınıza dair bir örnek Keno istatistikleri sayfanın altında. Aksi takdirde daha fazla bilgi için bir sütunun başlığını tıklayın.

Bu sorun çıktı 3767 kez (Toplam Başarı). Dışarı çıktı 0 Son 3 çekilişte (son form) ve 4 Son 28 çekilişte (genel form). Keno'nun kurulmasından bu yana, maksimum sapması 27 ve şu andaki boşluğu 7. En sık yapılan seyahatleri tatilden sonra gerçekleşir. 0 (+ olumlu). Doğru yol buysa 20 oynamayın çünkü en ucuz yoldur. Eğer oynamak istiyorsanız, önekle ilişkilendirin 49 (affinitpїЅ + iyi), ancak 70 (affinitopїЅ - iyi). Oynayabilirsin 19 eğer çizimde önceden görülmüşse 14, ama beraberce çekersen 5 Hazırdı. Serbest bırakıldıktan sonra 19, lehine riske girebilirsin 33 (+ annunciator) ama değil 31 (-annonciateur).

Keno Statistics: yöntemler, analizler ve sonuçlar

Keno, Loto, Euromillions ve Tiercé'nin bilgileri, istatistikleri, yöntemleri, analizleri ve sonuçları

Keno-statistiques.com için Alexa istatistikleri

Keno-statistiques.com için Seo sitesi

Keno-statistiques.com için Magestic Backlinks

Bilgi, İstatistik, Sonuçları, Baskı, Raporlar, Euro Millions loto, euromillion Euro Millones Euro Milhoes Euro Millionen, euromillones, EuroMillions, Euromilhoes, keno, loto, üçüncü, beşinci, dördüncü, PMU, araçlar, ızgaralar, yöntemler, yöntem, istatistik analiz, bazlar

Popülerliğe göre Keno-statistiques.com Dünyada 169, Fransa'da 6.455, "Kumar / Piyango" kategorisinde 351. sırada yer aldı.

Trafiği çekmede tarafsız dinamikler var. Eylül'den 17 Şubat'a kadar olan dönemde bu sitenin katılımı neredeyse değişmemiştir.

Şubat 2018 için 288 723 ziyaret edildi. Ortalama ziyaretçi ziyaretçi başına 5.38 sayfa göstermekte ve sitede 4 dakika 54 saniye beklemektedir. Aynı zamanda hemen çıkma oranı% 52.77'dir.

En popüler site Fransa'da kullanılıyor ve bu ülkeden toplam trafiğin% 81,57'sini çekiyor.

Trafik kaynağı Yapısı: En yüksek Trafik "Doğrudan" (60.67%), ikinci en önemli "Organik Arama" (36,31%), "o zaman, o zaman "Tavsiye"(2.14%) (36,31%) "Ara" Ardından Posta "(0,68%) ve son sırada" bir% 0,20 payla Sosyal".

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

3 + 2 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map