İlk 10 site

Dünyanın en çok ziyaret edilen 10 internet sitesi

Bugün "En çok ziyaret edilen 10 internet sitesi" hakkında paylaşmak istiyorum. Bu liste Alexa Rank Analizi yardımıyla oluşturulmuştur.

En çok ziyaret edilen 10 web sitesinin listesi

Dünyadaki Rank 1 sitesi.

Google arama motoru, dünyanın her yerinden internette arama yapmanıza olanak sağlar. Arama teknolojisi de benzersizdir. Larry Page ve Sergey Brin tarafından kuruldu.

Dünyada 2 web sitesi yok. Facebook bir sosyal ağ sitesidir. Mark Zuckerberg tarafından üniversite arkadaşlarıyla birlikte geliştirilmiştir. Şubat 2004'ten beri. Facebook'ta şu anda 600 milyondan fazla aktif kullanıcı var. İnsanları birbirine bağlamaya, arkadaş edinmeye, fotoğraf paylaşmaya, videolara, başkalarına bağlantı yapmaya yardımcı oluyor.

Dünyada 3 web sitesi yok. YouTube, herhangi bir videoyu, videoyu videonuzu paylaşabileceğiniz, herhangi bir YouTube videosunu çevrimiçi izleyebileceğiniz bir video paylaşım sitesidir. Ayrıca, film klipleri, kullanıcı içeriği, televizyon klibi, video blog oluşturma konusunda da yardımcı olur.

Dünyada 4 web sitesi yok. Yahoo tam adı "Yet Another Hierarchical Officious Oracle". Yahoo Arama, Yahoo Directory, Yahoo Mail, Reklam, Yahoo News, Yahoo Maps, Yahoo Video vb.

Dünyada 5 web sitesi. Blogging, düşüncelerinizi ve bilgilerinizi başkalarına paylaşmak için kullanılan bir blog yayınlama hizmetidir. bloglar blogspot.com'un alt alanı tarafından barındırılmaktadır. İnternette bir şey paylaşmak için ücretsiz bir hizmettir.

sıra no. Dünyada 6 web sitesi. Önde gelen bir Çince dil arama motorudur. Baidu vb Baidu Baike, Baidu Maps, Baidu Post Bar, Baidu MP3 Baidu Görsel Arama, Baidu Video Search gibi 50'den fazla hizmetleri sunar Aynı zamanda bir mobil arama motorudur.

Vikipedi, web tabanlı, işbirlikçi, çok dilli bir ansiklopedi. Wikipedia 2001 yılında Jimmy Wales ve Larry Sanger tarafından başlatıldı. Vikipedi tüm kullanıcılar için ücretsiz olarak kullanılabilir. Herhangi bir gönderiye daha fazla bilgi ekleyebilirsiniz.

Microsoft'un bir dizi hizmet ve yazılım ürünü için toplu bir marka adıdır.

Anlık mesajlaşma, canlı hesap, SkyDrive, fotoğraf galerisi, hotmail, film yapımcısı, arama motoru, güvenli çevrimiçi dosya depolama vb.

Twitter, bir mikro blog ve sosyal ağ servis sağlayıcısı web sitesidir. Kullanıcıların mesaj göndermesini ve okumasını sağlar. Metin tweet'i paylaşabilir, takipçilerinize link verebilirsin. Ayrıca herhangi bir kişisel mesaj gönderip alabilirsiniz. Tweet metni karakter sınırı sabittir. Metin tweet sınırı 140 karakterdir. 2006 yılının Temmuz ayında başlatıldı.

sıra no. Dünyada 10 web sitesi

Tencent QQ, QQ olarak bilinir. Bu anakara Çin'de en popüler ücretsiz anlık mesajlaşma bilgisayar programı. Aktif QQ kullanıcıları 600 milyondan fazla. Dünyanın en büyük çevrimiçi topluluğu haline geliyor. Ayrıca alışveriş platformu, QQ posta, QQ oyunları, Arama Motoru, Sanal Evcil Hayvanlar, bloglar vb.

2017'nin En İyi 10 En İyi HTML5 Sitesi

İşte görsel sanatlar, entegre ses, kullanım kolaylığı ve teklik temelinde 2017 yılının En İyi 10 En İyi HTML5 Web sitesi editörümüz.

Wilderness Downtown, Arcade Fire’ın “We used to Wait” şarkısı için interaktif bir müzik videosu. Google Earth ve HTML5, kullanıcıyı eve dönüş yolculuğunda alan kişiselleştirilmiş bir müzik videosu oluşturur.

Kuzey Kutbu'nun kalbi Kuzey Kutbu bölgesi atmosferi boyunca bir Arktik seferi / çöpçü avına çıktı. Bu site, Html5'in eğlenceli ve eğitici web siteleri oluşturmak için nasıl kullanılabileceğini mükemmel bir şekilde göstermektedir.

Hayalleri Siyah, Tehlike Fare ve Daniele Luppi'nin albümü Roma'yı tanıtmak için HTML5'i kullanır. Site, videodaki tüm nesnelerin hem müzik hem de kullanıcı girişlerine tepki verdiği WebGL'yi kullanarak 3B etkileşimli bir dünya yaratıyor. Site, şarkıyı deneyimlediğinizi ve sadece dinlemediğinizi hissetmenizi sağlayacaktır.

İnternet sitesi, mobil cihazları kullanmanın tehlikeleri hakkında tüketicileri uyarmak için oluşturuldu. Bu, mobil cihazlarınızı gerçekten koruyacak ikinci bir ekran deneyimi üretmek için Html5 kullanılarak yapılır. Kendinizi koruyun.

Google Play akışlı müzik servisi. Bu, video, ses ve etkileşimli grafiklerin nasıl entegre edileceğinin en önemli örneklerinden biridir.

Saizen Media tarafından geliştirilen bir kaydırma etkinleştirilmiş dijital çizgi roman bazı yeni içerik sağlamak için HTML5'i kullanır. Eklenen hareket ve pacing statik görüntüleri yapar ve hikaye eski çizgi roman ve video arasında köprü gibi görünen bir şekilde canlı görünür.

Adobe, HTML5 ve CSS3 tarafından sunulan işlevsellik ve yaratıcı potansiyeli vurgulamak için Expressive Web sitesini yarattı. Çeşitli örnekler ve kod parçacıkları aracılığıyla bu gerçekten gördüğümüz en iyi '' gelişmiş '' HTML5 kullanıcı kılavuzudur. Bu site tüm HTML5 geliştiricileri tarafından işaretlenmelidir.

Doğrudan senin üzerinde yıldız takımyıldızı. Bu proje hakkında en ilginç olanı, Droid ve iPhone için şu anda mobil uygulamalarda olanlara benzer bir şekilde web üzerinde bir uygulama geliştirmek için HTML5'i kullanmasıdır.

Bu, Gamit'in yeni albümü "Parts" ı oldukça eğlenceli ve ödüllendirici bir şekilde destekleyen Legwork Studios tarafından oluşturulan bir HTML5 denemesidir. Web sitesi, hayranların çözdükleri bir video ile müziğin sona ermesinden önce, şarkının mp3'lerini indirmelerine olanak sağladığını gösterir.

Lost World Fair sitesi, interaktif yerel kullanıcılar oluşturarak IE9'un yeteneklerini sergilemek için geliştirildi. Farenizi kullanarak aşağı kaydırmak için.

En İyi Tasarım Web Siteleri & Tasarımcılar için Harika Siteler

Her ay, NASIL yayıncılar tasarımcılar için tasarım ve web siteleri açısından en iyi olanı bulmak için yüzlerce web sitesini değerlendiriyor. Sonuçlar Tasarımcılar için En İyi 10 Websitesi veriyor. Bu web sitelerini incelerken, editörler olağanüstü tasarım ve işlevsellik arıyorlar. Bu ayın göz atın Tasarımcılar için En İyi 10 Web Sitesi Aşağıda yanı sıra önceki aydan seçer. Daha fazla, dahil edilmesi gerektiğini düşündüğünüz bir web sitesi tasarımı gönderin.

Tasarımcılar için En İyi 10 Site: Aralık 2017 Sürümü

En İyi 10 Web Sitesi Tasarımcısı'nın bu son baskısı, yeni bir yaratıcı eleştiri platformu, gerçek dünya için eğlenceli bir renk seçici ve daha fazlasını içerir.

Tasarımcılar için En İyi 10 Site: Kasım 2017 Sürümü

Kasım Ayının En İyi 10 Tasarımcısı Websitesi'nde, düşündürücü posterlerin koleksiyonlarını, kusursuz bir şekilde teslim edilen dijital hikayeyi ve daha fazlasını keşfedeceksiniz.

Tasarımcılar için En İyi 10 Site: Ekim 2017 Sürümü

Tasarımcılar için ekim ayında ilk 10 Sitede, tasarımdaki tüm geçmişlerden gelen insanların bir vitrine göz atın; bir renk gradyan üreteci; eğlence ajansı sitesi daha fazlası.

Tasarımcılar için En İyi 10 Site: Eylül 2017 Sürümü

Bu ayın tasarımcılar için web sitelerinin bir araya toplanması, eşleşen araçlar, ilginç portföy siteleri, bir ürün mezarlığı ve daha fazlasını bulacaksınız.

Tasarımcılar için En İyi 10 Site: Ağustos 2017 Sürümü

Bu ayın tasarımcılar için web sitelerinin bir araya toplanması, kokteyl yazıları, eğlenceli bir interaktif film ve bir goofy tasarımcı özrü ile dolu.

Tasarımcılar için En İyi 10 Site: Temmuz 2017 Sürümü

Bu ayın En İyi 10 Tasarımcısı Websitesi, tasarım portföyü ilhamı, ilginç bir renk kaynağı ve benzersiz hikaye anlatma deneyimleri sunan web siteleri içeriyor.

Tasarımcılar için En İyi 10 Site: Haziran 2017 Sürümü

En iyi 10 Tasarımcılar Sitesi'nin bu ayında yeni bir dökümhane ve daha fazlası için interaktif bir müzik videosunu keşfedin.

Tasarımcılar için En İyi 10 Site: Mayıs 2017 Sürümü

Etkileşimli haritalar, modern sanat yaratıcıları ve daha fazlasını bulun.

Tasarımcılar için En İyi 10 Site: Nisan 2017 Sürümü

Tasarımcılar için en yeni 10 site, bir küratörlüğünü içeren bir katalog, İtalyan grafik tasarımının bir arşivi, renk eşleme oyunu içeriyor. daha fazlası.

Tasarımcılar için En İyi 10 Site: Mart 2017 Sürümü

Bu ayın tasarımcılar için ilham veren web siteleri seçimi yaratıcı özellikler interaktif belgeseller, tipografi animasyonu daha fazlası.

Fiyat: ilk 50 öğrenci için 699,99 ABD doları

Dikkatle seçilmiş ve yedi yarıştan oluşan bu sertifikasyon programı, daha güçlü bir temel oluşturmanıza ve kariyerinizi bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olacaktır.

Mükemmel bir fiyat için 5 video sunum - özel MyDesignShop!

Facebook, Twitter, Pinterest ve sitenin beğenileri gibi bağımlılık yaratan sosyal medya platformlarının yaşı. Bu siteler, okuyucuyu, popüler olarak trend olan konuların en iyilerini veya en kötüsünü hızlı bir şekilde listeleyen, ilginç, büyüleyici ve tamamıyla okunabilir, viral, paylaşımlı bir listeye veya liste tabanlı makalelere sahiptir. Sosyal medya kullanıcıları bu makaleleri çabucak dile getirirler ve hatta kişiliklerinin bir yönünü ortaya çıkarmak ya da popülerlik kazanmak için bunları paylaşırlar. Burada, viral dünyayı fırtınaya sürükleyen en sallanan liste tabanlı sitelerin bir listesini (yine, orada!) Sunuyoruz. Bir gün sizi bu kıskanılacak listede görmeyi umuyoruz.

Kendinden açıklayıcı web sitesi, en ilginç, tuhaf ve tuhaf konuların listesini içerir. "Varolmayacağınız 25 Tuhaf Koku Kokusu" ve "Dünyanın Her Yerinden 25 Ölümcül Lezzetli Burgerler" gibi dinleyiciler merak derecenizi arttırır. Web sitesi, geçmişten insanlara tuhaf ve çok daha fazlasını konularını kapsamaktadır. Günlük veya haftalık bültenlerine abone olma seçeneğiniz var.

Pop kültür bağımlıları dikkat çekici parçaları burada çiğnemeye bayılacaklar. Buradaki konular, filmlerden çizgi romanlara ve hilelere kadar neredeyse her şeyi kapsamaktadır (Ultra Güzel Anlayacak Biriyle Tanışan 10 Sorun Sadece İnsanlar). En sevdiğiniz hareketler, markalar veya süper kahramanlar hakkında bilinen bazı gerçekleri ısırmayın. Kültür akbabaları, hepsi burada.

Açıkça başlıklı The Top Tens, rock gruplarından oje ve sigorta şirketlerine kadar her şeyin en iyilerinin listesini sunuyor. Listelerin çok çeşitli çeşitleri bu siteyi tembel bir güne göz atmak için iyi bir yer yapar. Ana sayfası, sitede meydana gelen her şeyin bir raporuyla sürekli olarak uğuldayor.

Bu filmlerde, kitaplarda, seyahatlerde ve yemeklerde en iyisi için iyi bir yer. "Ölmeden Önce Ziyaret Edilecek Zorluklar 100 Yerler" ve "Ölmeden Önce Denemek İçin 100 Gıda" gibi bazı ilginç seyahatlere dayalı listeler var. Liste Zorluklar, halihazırda var olan kaynaklardan veya orijinal listeden liste oluşturma seçeneği sunar.

Bu, web'deki en popüler liste tabanlı sitelerden biridir ve genellikle, yayıncıları yayınlamak isteyen web siteleri için bir referans noktası olarak gösterilir. Buzzfeed'in zekice hazırlanmış makaleleri, benzersiz içeriği (birden çok konuya yayılmış) ve ilginç başlıklardaki popülerliği. "Kermit'e benzeyen Yeni Keşfedilen Kurbağa Hakkında Bilmeniz Gerekenler" ve "Victoria'nın Sırrından Alabileceğiniz 19 Saçma Şey" gibi en orijinal ve büyüleyici konulardan bazıları ile tanınıyorlar.

"Artık sadece liste değil", sloganlarını söylüyor. Sam Greenspan tarafından yazılan 11 punto, web'deki en ilgi çekici konulardan bazılarının rastgele listelerini içeriyor. "Basit Görünen Ama Olmayan 11 Matematik Problemi" veya "Tarihte En Cinsel Ortaklara Sahip Olduğunu İddia Eden 11 Kişi" ile uçmaya hazırlanın. Alışılmadık düpedüz geldiğinde, Sam en iyisini nasıl yapacağını biliyor.

Listal, kullanıcıların filmlerle, oyunlarla, kitaplarla, TV şovlarıyla ve daha fazlasıyla ilgili içerikleri paylaştıkları bir sosyal paylaşım sitesi gibidir. Kendi film listelerini yapıyorlar ve şu anda kitaplarını izliyorlar. Ayrıca diğer listelere oy verirken, yorumlar, etiketler, resimler, videolar ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz. Basitçe söylemek gerekirse, sadece sayısız liste tüketmekten fazlasını yapmanızı sağlayan etkileşimli bir liste tabanlı site.

Ranker.com, Marvel Comics'e dayanan filmlerden dünyanın en güçlü kadınlarına kadar her şeyi derecelendirmenizi sağlar. En popüler konuların güncel sıralamaları daha sonra en iyi veya en kötü olanlara hızlı bir bakış için ana sayfalarında yayınlanmaktadır.

Toptenz.net, her şeyin ilk 10'unu listeleyen bir başka popüler sitedir. Konular ilginç ve bilgilendirici tuhaf düpediye kadar değişir. Ayrıca "Top 10 Hilarious Scam Products" da video tabanlı güzel listeler var. Toptenz'ın çeşitli konuları, sadık arkadaşlarının daha fazla şey için geri gelmesini sağlıyor.

Listverse, web'deki en kapsamlı, derinlemesine, iyi araştırılmış ve bilgili liste tabanlı makalelere sahiptir. Her parçaya giren çok fazla düşünce, özenli içerik ve iyi yazılmış bir kopya var. Burada en gizemli ve az bilinen konular hakkında, yaşam tarzı ve eğlence parçaları ile birlikte bol miktarda bilgi bulabilirsiniz.

Bence bu küçük şeylerin söylenmesi gerektiğini hissediyorum. YouTube'un bir güç merkezi olması muhtemeldir. Ancak, sayısız olan tüm pozitifleri ile, bu reklamları izlemelidir. Çok fazla reklamcılık YouTube'u mahvedecek. Bunun dışında kayalar.

İstediğin herşeyi gerçekten harika izleyebilirsin.

Artık, 2014'ten beri, birbirlerini kopya ediyorlar, seks hakkında konuşuyorlar, küfür ediyorlar, seks ve ölüm gibi belli konularla dalga geçiyorlar, aptal "zorluklar" oluşturuyorlar. duygusu, YouTube öldü. - nelsonerica

Duyduğun her bölüm / Müzik videosu!

YouTube'da Rock!

youtube, google'a ait olduğu için youtube yok

Google tamamen harika! Google, internet ve en basit çevrimiçi sitelerden biridir. Bu çok basit ama çok karmaşık. YouTube da harika, ancak Google’ın YouTube’un sahibi olduğu için Google’ın iki katı. En kullanışlı web sitesi ve karalamalar her gün geri gelmenizi sağlıyor.

Google gerçekten harika. Kimsenin yahoo'da aramadığını, YouTube'da aradığını, wikipedia içinde aradığını söylemez. Sadece bazıları diyor. Ancak herkes genellikle Google'da arama yapar! Google, başka herhangi bir web sitesinin ağ geçididir. En iyi arama motoru .. Neredeyse herhangi bir bilgi veriyor. Videoları izleyebilirsin. Resimleri izleyebilirsiniz. Her şeyi arayabilirsin. -Google, hepsini yönetir!

Google benim favori web arama motorumdur ve tüm uygulamaları, google chrome, gmail, google dokümanları, google çeviri, google earth, antivirüs, skype, kızgın kuşlar ve google paketi seviyorum. Google, gelmiş geçmiş en iyi web sitesi. Teşekkür ederim google

Google’ın Youtube’a sahip olması nedeniyle Youtube’un # 1 ve Google’ın # 2’dir.

Başka bir şey için oy kullandığınız hakkında düşünmek.

Nasıl ironik, oylama partisinin kendisi olduğu için. Bunun harika bir web sitesi ve tümünün (ama kullanıcı dostu arayüzü ile) nasıl olduğunu anlayabiliyorum ama bu sadece acıklı.

Bu, şimdiye kadarki en büyük site. Sadece harika bir hayran oldum.

En iyi en iyi onlar için bakmak için başka bir web sitesi arıyor düşünüyorsanız. Yapma. Bu, en iyiyi aramak için en iyi web sitesidir. Gerçekten en iyisi.

Facebook için oy kullanırdım ama sanırım TheTopTens'e biraz kredi vermem gerekiyor.

İnsanlardan, Halk tarafından, İnsanlar için.

Değerli bir deha örneği.

Hayal edilemez içerik listesi sunar. Bu yüzden harika

Dünyanın en büyük ansiklopedisi

Sadece Vikipedi olmalıydı. Şimdiye kadar görmüştüm.

Öğretmenler neden bunun güvenilir olmadığını söylüyor?

Onlar, "herkes istediği zaman gidebilir ve düzenleyebilir" iddiasındadır - ki bence aptalca bir bahane budur - schoolsucks

Facebook her şeyin olduğu yer. Olayları tanıtmak ve diğer etkinlikler hakkında daha fazla bilgi almak için harika bir yoldur. Uzaktan yaşayan arkadaşlarla iletişim kurmanın en kolay yolu. İnsanlar ayrıca günlük hayatları hakkında resim ve videolar yayınlayabilirler.

Bence bu sosyal paylaşım sitesi çok fazla potansiyele sahip, birçok üyeye sahip ve hala her gün sayıyor. Tam bir kullanıcı dostu ve çok sayıda uygulama, kendi alanında daha ünlü kılar .. Bu yüzden benim oyum Facebook'a gidiyor

MySpace'den 550.000.000 kullanıcısı daha iyi - fireinside96

Facebook meh, insanlarla sohbet edebilirsin ama zincir postalarla dolu. - Flamer310

Amazon çevrimiçi, hedef, walmart, spor otoritesi ve oyuncak gibi mi? Büyük alışveriş merkezi

İyi bir web sitesi, ancak maalesef ilgilenmeyen ya da sadece nefret etmek isteyen kullanıcılar var. Bu "LostBoy" insanı, herkesin sevdiği aksiyon filmlerine dayandırmaktan hoşlanıyor; "Bağımsızlık Günü" de dahil olmak üzere, en çok hatırlanan en heyecanlı filmlerden biri olarak bir gişe ve ödül kazandı! Daha çok bir züppe olduğunda kendini bir "film konuşması" olarak nitelendiriyor ve insanların sadece onu görmezden gelmesi gerektiğinde yorumlarının yararlı olduğunu düşünüyor.

Orada ihtiyacım olan her şeyi bul

Twitter, herkes tarafından yargılanmadan her şeyi söylemenin bir yoludur

BT? EN İYİ SOSYAL AĞ, dünyadaki her şeyi bilir ve aynı grubun ya da şarkıcının, müziğin, kitabın ve diğer taraftarların fikirlerini değiştirebilirsin.

Her şeyi tek bir tıklamayla söyleyebilir ve öğrenebilirsiniz.

Bu benim düşüncem.

TWITTER KAZANAN OLMALI

Yay! Twitter'a hayatımı sürdürmeyi seviyorum!

Bana facebook'tan daha iyi

Twitter arkadaşlarınızla iletişim kurmanın en iyi yoludur

Sanırım yahoo en iyi web sitelerinden biri. Yahoo postalama sitesidir. Özellikleri gmail ve diğer posta sitelerinden çok daha iyi.

Evet, bir kaynak aç, veri yakma, yavaş, e-posta ve arama sitesi gibi bir şeyden hoşlanıyorsanız. - CrazyAwesome

Google'ı seviyorum, ancak bu haberleri hemen görebilmenizden daha iyi! - booklover1

Bu daha yüksek olmalı o zaman. Yani, insanlara gel! Yahoo'nun hepsi var! Facebook'u sevmiyorum ama Yahoo! Herhangi bir gün.

İyi olmak için kullanılır. 10 yıl önce wojciech

IMDb'yi çok seviyorum. Film Yıldızı profillerinin ve film bilgilerinin bulunduğu en iyi web sitesi! - roblist

Filmler, aktörler vb. Söz konusu olduğunda bu çok kullanışlı bir web sitesidir. - KingKongCage

IMDB arasında Vikipedi, bir daha asla ansiklopedi seti almak zorunda kalmayacağım! - pmmom38

Bu web sitesi berbat bir şey. - PeeledBanana

Burayı aldım, Netflix'i almamın nedeni. - Catacorn

Evet, ama filmlerde, spoiler kaçarken sinemalarda serbest bırakılıncaya kadar beklemelisin - Phillip873

Orada çok fazla şov ve film var. Ama izlemek istediğim bazı filmler var. - Powerfulgirl10

Film izlemek için en iyi yer var.

Netflix, YouTube gibi - ancak iyi içerikle. Onu seviyorum!

Bu ilk 10'da olmalı .. Sitede çok fazla zaman geçirebilirsiniz!

Kendi türlerinden farklı insanlar toplanır ve fikirlerini paylaşır.

Reddit'in, YouTube'un yanı sıra bu web sitelerinin en eğlenceli biri olduğu söylenebilir.

Her şey için merkez

Lol, harika bir site

Her şeyin cevabı.

Yine de Burçlar Bölümü çok zor.

Yahoo Answers, sizi asla yalnız bırakmayan trollerle doludur

Bu siteye veya Quora'ya ihtiyacım yok, Youtube'da istediklerimi yorumlayabilirim - Eraklious

Daha kullanışlı olması için yapılmış tek web sitesi.

Şimdiye kadar en iyi web sitesi. 1 numaralı noktada değilse kesinlikle ilk on olmak için hak ediyor. İnanılmaz kalite, güzel topluluk ve harika içerik. Olmak için eğlenceli. Bunu tüm arkadaşlarıma tavsiye ederim.

Bu web sitesinin eklenmemesi için kesinlikle bir neden yok. Nadiren başka bir web sitesinde rastlayacak muhteşem orijinal içeriğe sahiptir. Bu web sitesini kesinlikle tüm arkadaşlarıma, aileme ve çalışma arkadaşlarına tavsiye ediyorum.

Bazı kurulları aklı başında olan insanlardır (görünüşte) ama diğer, daha tanınmış kurullar keskin troller, yasadışı şeyler ve pornolarla doludur.

Ama nasıl anlarım? 4chan'a hiç gitmedim. - Lunala

Bu arama motoru cehennemin dördüncü dairesinden geldi.

Dünyanın en iyi web sitesi

Dumb ile dolu aramalarınıza ekler. (çok aptal)

Geleneksel sanat, dijital sanat, fotoğraf, edebiyat, flash ve stok görüntüleri dahil olmak üzere milyonlarca sanat resmi tek bir çatı altında. EN İYİ SANAT SİTESİ

İlham verici. Bana kendi sanatım için fikirler verir.

Bu web sitesi harika, ancak üzerinde çok fazla sapık var. - Powerfulgirl10

OH HELL HAYIR! Bu sitenin Furries, R34 ve Sonic OCs vb. Ile dolu olduğu bilinmektedir. - FormulaOneHero

Ebay kalmak için başka bir kelime değil! Kalite o kadar ilginç değildi

EBay'de alışveriş malzemelerini seviyorum

Onu seviyorum. İhtiyacım olandan daha fazlasını bulabilirim.

YEAH BOY! # 1 Website Ben EN BÜYÜK WWE hayranıyım! - tacoboy

Harika bir site. Sadece kullanmak için biraz daha kolay olsaydı o zaman en iyi web sitesi olurdu.

Winnipeg'e Geleceğim En İyi Adam 23 Ekim 2010, wwe.com biletlerine gitmeme inanmıyor - Smoothcriminal

Sorun değil, benim için yüklenmesi sadece 10 dakika sürüyor. - EliHbk

Oyunlar çok bağımlılık yapıyor. Bazı oyunlar sonsuza kadar devam edebilir!

Asla hayatımda değil. - Jammer196

Devlet okuluna geri döndüğünde bu site serbest zaman için siteye gitmişti. - BKAllmighty

Orta okuldan beri o sitede bulunmadım drageromb

Kızları alır

Evet Instagram'ı seviyorum

Gerçekten bağımlılık yapıyor. - Powerfulgirl10

Memes yetenekli ve cinsiyetçi ve unfunny - Lunala

Babam video oyunlarını seviyor ve Switch için Minecraft'ı alıyoruz.

Video oyunları hayranları için harika video oyunu akışı sitesi. - MeeMeeCandy777

Tabii ki, Tumblr ayrıca tüm zamanların en iyi web sitesini ve blogunu da ziyaret etmelidir. Orada çok fazla blog sitesi var, ancak Tumblr bloglamanın en iyi ve kolay yoludur. Orada ne istersen yapabilirsin.

Tamam bir tane vardı ve harikaydı. SADECE SİZ. Tumblr'da yargılama yok, ve bir "fandom" da var ve her biri hoşunuza gidiyor ve harika bir resim ve mesaja sahip olacaksınız. Sadece çok eğlenceli.

Neden en iyi 5'inde tumblr değil? Tumblr gelmiş geçmiş en iyi web sitesi. Listede bile olmasın nasıl? - emhedges10

İnsanlar neden Tumblr'ı yargılıyor? Bir şoven facebooker olmak daha iyidir

Vay! Şu ana kadar siteyi bilmiyordum ve çok komik! Hala bir dikişim var! - flowerchild4eva

Hicivli mizah harika - Clive888

Uzun zamandır gördüğüm en komik web sitesi! - Annaaa

Yeni web sitelerini keşfetmek ve kullanmak, sadece aradığım şeyi kolaylaştırdı. - deva077

Neden böyle harika bir site listede yer alıyor?

Tüm popüler sitelere erişmek için tek tıkla kolay

Harika kullanılmayan internet kaynağı, kolay ana sayfa ve mükemmel referans sayfaları.

Erkeklerin güvensiz olduğu ve erkeklerin de eşcinseller olduğu yerde, alternatif bir dünya ve alternatif bir etki - Doggus

Çocuklar için yok oluyor

Steven Universe'yi izliyorum

Tamam, Cartoon Network, T.V.'nin en iyi Chanel'i. Steven Universe, Adventure Time, Ed Edd ve Eddy, Chowder, Scooby Doo, Gumball, Flapjack vb. - puglover2008

Sanırım Vikipedi'den daha iyi. - Powerfulgirl10

Dürüst olmak gerekirse, bence bu daha yüksek olmalı. İstediğiniz herhangi bir oyun, T.V. serisi veya film franchise hakkında bilgi alabilirsiniz! - awesomesauce20345

Son derece geniş bir konu yelpazesi ile harika bir sınav. Her yaş için harika. - Hac

Pinterest başka bir harika web sitesi. - Powerfulgirl10

Çürük domatesleri severim. Bir film izlemek istersem, ne tavsiye ettiğini görmek için Çürük Domates'e bakabilirim.

Film fragmanlarını seyretmek için genellikle bu siteyi kullanırım ama gerisi oldukça hoş. - Powerfulgirl10

Bir film aşığı olmak, doğal olarak Çürümüş Domates'e yöneliyorum. - BKAllmighty

Bunu en alt kata al lütfen. - DisneyLover19

Kesinlikle çok komik! Yüzünde gülümsemeyi garantiledim.

Keşke hala yemek dövüşü oyunu olsaydı

Bana en sevdiğim şeyi söyler:

ŞARKI SÖZLERİ! - lovefrombadlands

Bu siteyi beklemiyordum ama yine de favori sitem

Bu benim hayatım. Bütün arkadaşlarım burada.

Dürüst olmak gerçekten eğlenceli değil

Bunu hiç duymadım, bu yüzden Scratch'a benzer olacağını düşünüyorum - Lunala

Troller, zorbalar ve stalkers sürü

İNSANLARI RELAX İÇİN OYNAYIN - JavierRocks

Sen bir penguensin! Etrafta dolaşın ve oyun oynayın, giyin ve arkadaş edin!

Disney kapattı ama sürdü

- Ebeveynler bana üye oldu

- Bir sürü giysi

- Her klasik puffle - (mavi, kırmızı, turuncu, mor, sarı, pembe, yeşil, beyaz, siyah, kahverengi, aptal evcil hayvan / dinozor / altın / gökkuşağı olanlar değil).

- CANDANCE'ı koydum ve arka planını aldım - Lunala

İnsanların kendi makalelerini yazmaları için harika bir site!

Her gün gittiğim en sevdiğim web sitesi. Uygulamayı aldım ve çoğu makaleyi okudum.

Bir şeye yardıma ihtiyacınız varsa çok faydalıdır. - DLindsley

Bazı makaleler garip ama bu siteyi seviyorum.

- Bir weasley gibi davranmak (evet OO var) - Lunala

Hayran Kurgu, dünyanın en çok hayranlık uyandıran web sitesidir. Kullanıcı okuma anime, kitap, çizgi film, çizgi roman, oyun, film, televizyon şovları ve daha fazlasına dayalı hikayeler yaptı! Bu harika bir web sitesi ve benim favorilerimden biridir.

İlk 20'de bile utanma.

Bu sitenin çok sayıda çizgi film hakkında çok sayıda harika hayranlığı var, örneğin çok sayıda harika olanı okudum. Okuduğuna dikkat et.

Bu sitede en kötü macera zamanını buldum!

Ne, ESPN.com'u duymadınız mı?

Bu web sitesi muhtemelen her yıl binlerce insanı intihar etmeye ikna ediyor. - Thisgoronsonfire

Birçok çocuk bunu okulda oynuyor. Koşmayı ve Papa's'ın oyunlarını seviyorum. Lunala

Sınavlar yapabilir, öyküleri oluşturabilir, anketler yapabilir, anketler yapabilir, takip edebilir, takipçilerinizi takip edebilir ve diğer insanları takip edebilirsiniz VE çok arkadaş edinebilirsiniz! Ben kesinlikle Quotev çok seviyorum! Listede daha yüksek olmalı! Ondan haber almadım. Quotev'de birçok insan var ve yeni bir arkadaş ya da yaratıcı yetenekler arıyorsanız Quotev burası! Muhtemelen ortak ilgi alanlarından birini bulacaksınız, web sitesi bir aile gibidir! Quotev'i seviyorum, listede daha fazla olmalı .. (Kafam karıştığında beni affet, nerede olduğumu oldukça geç, ama Quotev şimdiye kadar gördüğüm en iyi web sitesi.)

Çok yapabilirsin! Kişilere mesaj gönderin, profilinizi kişiselleştirin, bir şeyler gönderin, sınavlar, anketler ve öyküler oluşturun. Orada insanlar da gerçekten çok güzel. Bir günlük bile tutabilirsin. - Catlover2004

Bunu özellikle gençler için tavsiye ederim

İyi bir site ama kurtadam hikayeleri iğrenç.

- WEREWOLF ÖYKÜLERİ.

- Küfürlü ilişkiler düşünen insanlar sevimli

- Hikayelerin% 99'u romantizm

- Mary-Sues ve bazı hikayelerde kötü dilbilgisi

- Beni dolabın karşısına çarptı, sırtımı acıtıyor, sıcak nefesi boynuma çarptı. Kendimi zayıf ve korkmuş hissetmemi sağladı. Ђњ.ate ear my my my my my my my my my my my my my my my my my ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear ear - Lunala

Her zaman bu siteye giderdim. Bir yıl içinde hiçbir şey göndermedim, hala oraya gidiyorum Ancak web sitesinin birçok kusuru var. 11 yaşındaki beynimin sitede bulunan insanları fark etmediği bir şey. Kullanıcıların% 90'ı çevrimiçi ortamda en kötü insanlardır. Fikirlere saygı gösteremez, küçük deneyimsiz kullanıcılardan nefret edebilirler, vb. Ayrıca, takım web sitesinde aktiftir. Onları, sorunları olan 10 kez karıştırdım ve ASLA cevap vermediler. Artık herhangi bir şey göndermeyi reddediyorum web sitesinde tiyatro kraliçelerini bekleyemem. Üzgünüm Scratch, 11 yaşındaki benliğim seni sevdi, ama 13 yaşındaki benliğim kusurlarını ve web sitesindeki insanları fark ediyor. Bu sen değilsin, benim. Hedef yok, çoğunlukla sen, - JamesBourne

YOK YOK. Korkunç web sitesi. FNAF oyunları yasaklandı. Kabadayılar. Dövüşlere başlayan dini projeler. Bir delikten ölmeli, yanmış ve sonra tekrar bir delikten atılmalı.

Emri korkutucu Lunala

ASLA. Aptal yasaklar, haksız yere almak için sonsuza dek sürer, ST asla cevap vermez, görüş ayrıştırıcıları, SUCKS SO HARD. - thisisaveryrandomusername88

Bu neden ilk sayfada değil? Büyükannen kadar kolay oyun oynayabilir ve başka insanlarla oynayabilir ve takılabilirsin. Bu ne kadar muhteşem?

Roblox önce almalı. Bu web sitesi bir BOSS!

Bir delikten ölmeli, bunu kim yaptıysa öldürmek istiyorum

ÖN SAYFADA ÖNEMLİ PUT

Şimdiye kadar en iyi web sitesi! Milyonlarca şarkıyı ücretsiz olarak dinleyebilir veya ayda 8 dolar harcayabilir ve daha fazla şarkı ekleyebilirsin. Tüm müziğimi Spotify ile dinliyorum. Bir kez daha tek bir web sitesi kullanabiliyorsam başka bir şey seçmeyi hayal bile edemedim.

Muhtemelen en iyi müzik akışı sitesi var .. sadece daha yeni beyonce şarkıları varsa

Bekle, bu site yine nedir? - ChibiDaFox

Web'deki en parlak sitelerden biri. Ve üzerinde çok fazla zaman geçirirsen seni öldürür.

Bu site, şimdiye kadarki en kötü macera zamanı fanfizmi!

Sev onu - Lunala

Oy verdiğimde grooveshark dinliyordum! havalı site

Bu web sitesi sizin için mükemmel, işinizin takdir edilmesini, görüşlerin iletilmesini ve projelerde işbirliğini sağlamak. Her şey uyum içinde çalışıyor ve video kaydı için '' minimum derece '' sistemi, videoların seçimini yapan ve içeride tekdüze olan ferahlatıcı bir zevki taranan, kötü içeriklerin yayınlanmasını engelleyen güzel bir şey. Sadece ve sadece üzerinde yetenek ve ustaların işi var. Bulunan kaka yok. - PinkflASHES

Benim # 1 değil, ama çok düşük. Bu web sitesi, hem dünyanın hem de annelerinin en iyisi olan satın alma ve oyun ve filmler yapma konusunda her zamankinden daha başarılı.

İnternette birçok şey için çok önemliydi, ancak şimdi çok daha az popülerdi.

Riddle okulu gibi inanılmaz oyunlar yapıyorlar - Lunala

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

3 + 7 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map