Online bir paysafecard bileti satın alın

Online bir paysafecard bileti satın alın

Telif hakkı © Paysafe Holdings UK Limited. Tüm hakları saklıdır. Ön Ödemeli Hizmetler Company Limited, Birleşik Krallık'taki “Elektronik Para Düzenlemeleri 2011” (kayıt numarası: 900021) uyarınca Birleşik Krallık'taki Finansal İdare Kurumu (FCA) tarafından elektronik para ve ödeme araçları yayınlamaya yetkilidir. paysafecard, paysafecard.com Wertkarten GmbH şirketinin tescilli ticari markasıdır. paysafecard Mastercard, Mastercard International Inc.'in lisansı altında Prepaid Services Company Limited tarafından verilir. Mastercard, Mastercard International Inc.'in tescilli ticari markasıdır.

Ücretsiz bültenimiz için hemen üye olun. Böylece, anın tüm yarışma ve teklifleri hakkında sürekli bilgilendirileceksiniz.

Mollie, paysafecard ile yapılan her ödemeyi kolayca ve hızlı bir şekilde kabul etmenizi sağlar. Paysafecard, ön ödemeli karttan oluşan ve 43 ülkede kullanılan bir ödeme yöntemidir. Sadece 10 dakika içinde Paysafecard ile yapılan ödemeleri toplamaya başlayabilirsiniz. Gizli bir ücret yoktur ve yalnızca başarılı işlemler tahsil edilir.

Dünyanın dört bir yanındaki müşterilerden ödeme kabul edin.

Özellikle oyunlar ve teknoloji konusunda uzmanlaşmış dükkanlar tarafından kullanılır.

Ödemeler, müşteri tarafından yetkilendirildikleri anda% 100 garantilidir.

Müşterileriniz birden fazla ödeme kartıyla tek bir ödeme yapabilir.

paysafecard, alıcıların çevrimiçi alışverişlerini ödemek için ön ödemeli bir kart kullanabilmelerini sağlayan bir ödeme yöntemidir. Kişisel bankacılık bilgilerini doldurmaları gerekmez.

Kullanımı, bir kredi kartı veya banka hesabına sahip olmayı gerektirmez. paysafecard, ön ödemeli ödeme kartlarında Avrupa lideridir ve paysafecard kartları 500.000'den fazla distribütörden satın alınabilir. Mevcut miktarlar 5, 10, 20, 50 veya 100 euro'dur. Başka para birimleri satın almak mümkündür. paysafecard, banka hesabı olmayan genç tüketiciler veya tüketiciler için tercih edilen bir ödeme yöntemidir. Bu ön ödemeli kartlar genellikle çevrimiçi oyunlar, filmler, kitaplar veya yazılım satın alımları için kullanılır. Diğer hizmetler sosyal ağlar, tanışma siteleri, VoIP hizmetleri, web barındırma sağlayıcıları ve çevrimiçi seyahat acenteleri için harcama içerir.

Paysafecard nasıl çalışır?

Bir müşteri paysafecard ile ödeme yapmayı seçtiğinde, önceden bir ön ödemeli kart bulundurması veya paysafecard online hesabını kullanması gerekir. Ödeme sırasında ön ödemeli kartın veya onun paysafecard hesabının arkasındaki bir kodu girmesi istenecektir. Ödenen tutar karttan düşülecektir. Tek bir satın alma için ödeme yapmak için birden fazla kart kullanmak mümkündür.

Neden mollie ile paysafecard kullanıyorsunuz?

Mollie ile paysafecard kullanmak, tek bir entegrasyon sayesinde müşterilerinize önemli bir ödeme yöntemi sunmanızı sağlar. Kolaylaştırılmış entegrasyon sürecimizle, kendiniz bir bağlantı kurarken uzun idari prosedürler uygulamak zorunda kalmadan ödemeleri hızlı bir şekilde kabul etmeye başlayabilirsiniz. Basit ve akıllı olan API'miz, sitenizdeki yoğun akıntılar durumunda bile katı bir entegrasyon geliştirmeyi mümkün kılar. API ve Kontrol Panelimiz, muhasebe çalışmalarınızı kolaylaştırmak için doğrudan ödemeler yapmanıza ve verilerinizi çeşitli biçimlerde dışa aktarmanıza olanak tanır. Teklifimiz rekabetçi ve gizli ücret içermiyor. Mollie ile paysafecard'ı sitenize entegre etmek çok kolay. Kayıt zamanını boşa harcamazsınız ve bu ödeme yönteminin kolay entegrasyonu için gerekli tüm verileri ve araçları size sunuyoruz. Fiyatlarımız şeffaftır ve her işlem için sadece küçük bir ücret alıyoruz. Ayrıca, size işlemlerinizle ilgili çeşitli verilere ve istatistiklere erişmenizi sağlayan bir Gösterge Tablosu sunuyoruz. Mollie, paysafecard'ı ödeme yöntemi olarak etkin bir şekilde entegre etmek için inkar edilemez en basit platformdur.

Bu ödeme yöntemi Ödemeler ile kullanılabilir. Bu farklı ödeme yöntemlerini nasıl entegre edeceğinizi ve Mollie ile çevrimiçi ödeme ve bağışları nasıl kabul edeceğinizi öğrenin.

  • uygun çevrimiçi satın alma
  • hemen kullanım
  • herhangi bir zamanda çevrimiçi danışma

Kartınızın değerini seçin, giriş yapın ve istediğiniz ödeme yöntemini seçin.

Ödeme yapıldıktan sonra, paysafecardınızın kodunu alacaksınız.

Satın alımlarınızı ödemek için paysafecardınızın kodunu girin

Paysafecard, online ön ödemeli ödeme çözümlerinde dünya lideridir. Paysafecard ile ödeme, hızlı, basit ve nakit ödeme olarak güvenlidir. paysafecard, verilerinin güvenliğine önem veren, masraflarını sınırlamak isteyen ya da kredi kartı olmayanlar için ideal bir çözümdür.

1. evlilik dışı tanışma bölgesi

kadınlar tarafından düşünülmüş

1. evlilik dışı tanışma bölgesi

kadınlar tarafından düşünülmüş

evli kadın

Gleeden.com Paysafecard ile ortaklar

Ödemelerinizde daha fazla gizlilik ve güvenlik için, Paysafecard'ı keşfedin: Kredilerinizin anonim olarak ödenmesi.

Bir yıldan önce, Gleeden.com Üyeleri için özel olarak tasarlanmış yeni bir ödeme yöntemi tanıttı: Ticket Premium. Bu başarı ile, yeni bir ortaklık sayesinde ödemenize daha fazla özellik ve takdir yetkisi vermeye karar verdik. Gleeden kredilerinizi satın almanızı sağlayan Paysafecard. nakit olarak.

Paysafecard bir yeni güvenli ödeme yöntemi Bu, kredi kartınızla ilgili olanlar gibi hassas verilerinizi belirtmeden Gleeden kredilerini satın almanızı sağlar. Özel bilgileriniz korunuyor.

Bu ödeme yöntemi Gleeden üyeleri için ücretsizdir: Sitede bir kredi paketi satın aldığınızda herhangi bir ek maliyete maruz kalmazsınız.

Sadece yakınınızdaki bir satış noktasına gidin (Fransa, Belçika, İsviçre) veya Paysafecard web sitesi. 10 € ile 100 € arasında iyi bir paysafecard satın alabilirsiniz. Bu makbuz 16 haneli bir PIN kodu içeren bir makbuz şeklindedir.

Gleeden.com'da satın alma işleminizi tamamlarken Paysafecard ödeme yöntemini seçin ve 16 haneli PIN'inizi girin. Kredileriniz Gleeden üye hesabınıza otomatik olarak eklenecek ve bilet otomatik olarak satın alma tutarından borçlandırılacaktır.

- Fransa Belçika: 10, 25, 50 veya 100 EUR

- İsviçre: 25, 75 ve 150 CHF.

Paysafecard ön ödemeli kartınızı kullanırken, kupon tutarından daha ucuz bir kredi paketi satın alırsanız (örneğin, 50 € 'luk bir Paysafecard kartı satın aldınız ve bir keşif paketini 14.99 €' dan ödemek istiyorsunuz. Bu kart) panik yapmayın!

Biletinizdeki kredi tutulacak ve tükenene kadar ya da bilet bitene kadar kullanılabilir.

Paysafecard, harcamalarınız üzerinde mutlak kontrol sağlar.

Paysafecard [Çözüldü] nerede kullanılır

Paysafecard ile internetten nasıl ürün alabileceğimi bilmek isterim.

paysafecard ile spor paris yapmak, örneğin 3500 üzerinde çevrimiçi mağazalar ödeme yapabilirsiniz .. Tütün satın alabilirsiniz, oldukça uygundur ve c esas olarak ne finansal işlemler yapmanın bir yoludur.

1- Bu bağlantıya kayıt olmalısınız: https://shop.paysafecard.com/

2- Bir amazon kuponu için iyi paysafecard'ı değiştirin.

3- Amazon sitesinde aldığınız kuponu kullanın, burada "https://www.amazon.fr/gp/css/account/payment/view-gc-balance.html/ref=ya__239quot;

Ve işte hesabın yatırıldı.

Ukash ön ödemeli kartlar için bunu yapan bazıları var.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

88 − = 86

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map