Zohra öğretir

Durum Zohra Dati: Dominique Desseigne babalık testi yapmayı reddetti

Présent9eacute; varsayılan baba olarak; Rachida Dati'nin kızı Dominique Desseigne, bu haftasonu M dergisiyle yapılan bir röportajda, bu hafta sonu Le Monde gazetesinin ekinde yayınlanan bir röportajda geri geldi. Mühürlerin eski koruyucusu ile bir ilişki olduğunu doğruladıysa, ancak önümüzdeki günlerde bir babalık sınavına geçmeyi reddettiğini doğruladı ...

Dominique Desseigne, Lucien Barrière grubunun CEO'su, M dergisinin 3 - 4 Kasım tarihleri ​​arasında Rachida Dati ile ilişkisi olduğunu doğruladı. "Onun bilmediği yemin ederim", onun küçük Zohra'nın babası olup olmadığı, bugün 3 yaşında ve bir buçuk yaşında.

Haftaya göre, önümüzdeki Salı günü Versailles mahkemesinin önünde görünmeye çağırıldı. babalık tanıma Rachida Dati kendisi tarafından. Milyarder zaten başladı; déclar9eacute; obabalık testi yapmazdı, Fransız hukukunun kendisine empoze edemeyeceği bir prosedür.

Bu "history9" hakkında daha fazla konuşmayı reddeden CAC 40'ın bu büyük patronu, seçilmekte olduğunu söyleyerek sona erdi; "Doğru" ve o yapmadı suçlanacak hiçbir şey yok.

Rachida Dati'ye yakın bir adli kaynak tarafından reddedilen gerçekler 7 bölge belediye başkanı, duruşma sırasında "Dominique Desseigne'nin tutumlarını" çağırması gerektiği için. Aynı kaynağa göre, iş adamı, mühürlerin eski bekçisine bir daire kiralamıştı ve kızı görmek için onu düzenli olarak ziyarete gelecekti.

Ana çıkar tarafından tamamen reddedilen bir olumlama; kim olduğunu göstermekte başarısız olmadı; O zaman, basın atfedildi "bayan" ın iç içe geçmiş ilişkileri (Rachida Dati'yi isimlendirmeyi sevdiği gibi) diğer ortaklarla.

Dési9shy; gn9eacute; Zohra Dati'nin babası Dominique Desseigne neden çekici olduğunu açıklıyor

La Rédaction tarafından 24 Ekim 2014, 11:31 tarihinde gönderildi

Dési9shy; gn9eacute; Dominique Desseigne, Dominique Desseigne'nin oğlu Zohra'nın babası olarak, Rachida Dati'nin kızı olarak tanınır. İlk defa, bu meselede kendini mazur görüyor.

7 Ekim 2014'te, Versailles Tribunal de Grande Instance; : Dominique Desseigne dési9shy, gn9eacute; 2009 yılında Ocak ayında doğan Rachida Dati'nin kızı Zohra'nın babası olarak kabul edildi. contrib9e - Groupe Lucien Barrière'nin CEO'su bir babalık testine katılmayı reddetti; - Mahkeme, Fransız Adalet Bakanı tarafından sunulan delillerin, karşı tarafın gösterdiği delillerin aksine yeterli olduğuna karar vermiştir.

70 yaşındaki erkek burada olacağına inanmıyor. "Karar verdim; yaşadığım şeye uymayan bu ilk adalete itiraz etmek, sütunlarında güvence verdi mi Obs ona uzun bir portre atar. Daha fazla söylemeyecek "Bu ilişkiyi çağrıştırmanın basit eylemi sertleşiyor", journa9shy listesine dikkat edin.

Ancak, Versailles mahkemesi, Aralık 2013'ten beri Rachida Dati, retro9shy, ac9shy için ayda 2,500 avro tutarında çocuk yardımı ödemeye mahkum etti. 7. Bölge'nin belediye başkanı, Paris'in yedinci günü, Zohra'nın doğumundan ayda 6 bin avro istedi.

Dominique Desseigne bir savaşı kaybetmiş olabilir, savaşı kazanmayı düşünüyor.

Rachida Dati ve Zohra: Dominique Desseigne, milyoner playboyunun güzergahı

Rachida Dati'nin kızı Zohra'nın babası olarak atadığı işadamı Dominique Desseigne kim? Kumarhaneler ve oteller grubunun CEO'su Lucien Barrière, nokta Paris'in 7. ilçesinin şu anki belediye başkanı, "babalık tanıma"Sermayenin dışındaki bir sivil mahkemede. Nokta, Rachida Dati'nin, onu, ilgili kişinin inkarına rağmen, 2 Ocak 2009 tarihinde doğan Zohra'nın babası olarak tanımladığı bir kanıttır.

Güzel, zeki ve canlı

Kızın doğumundan sonra, La Muette kliniğinde, babanın kimliğiyle ilgili en çılgın spekülasyonlar basının baş ağrısını oluşturdu. Bahsedilen isimler arasında Dominique Desseigne. Paris maçı 2009 yılında yayımlanan ve bir romantizmi ödünç veren Rachida Dati'den bahsettiği işadamının müthiş bir röportajını çıkardı: "[O] güzel, zeki ve canlı", o zaman belirten, belirten:"Ve çocuklarım çok seviyorum. O yetkili ve cesur bir bakan."Zohra'nın babasının kimliği hakkında sorular sordu, Dominique Desseigne alçakgönüllülükle şöyle dedi:"Hayır ve kendime sormalarına izin vermedim."Bilgi ışığında yepyeni bir lezzet alır bir açıklama nokta.

Dominique Desseigne'nin samimi hikayesi Barrière ailesinin ve trajedisinin büyük başarısından ayrılamaz. Barrière Grubu, 37 kumarhaneyi, 15 lüks oteli, yaklaşık 130 restoran ve barı da içermektedir. Le Fouquet en Paris'te. Dominique DESSEIGNE, 1984 Diane Bariyeri beri evli 1990. Diane ve Dominique grubun başında Lucien Barrière'de ve ardılı kızı benimsenen iki çocuk sahibi oldu: Sevinç ve Alexander, geniş çalışmalar söz ve işlerine devam ediyor ailesi. 1995 yılında Diane Bariyersiz DESSEIGNE Saint-Tropez ve Kuadriplejik görünür La Baule arasında ciddi bir uçak kazası, uğrar. O 2001 yılında öldü.

60 yaşındaki milyarder playboy benzeri

Sekiz yıl sonra ona adanan portre Paris maçı, Dominique Desseigne bir playboy gibi bir milyoner, Nicolas Sarkozy'nin kişisel bir arkadaşı olarak tanınıyor. Fouquet'in en karısının ölümünden beri aşk işlerinden asla saklanmayan 2007'deki zaferinin gecesi: "Sevdiği herkesin ortak yanı var, “güzel ve zeki” olmayı vurguluyor. Onun ilişki iki yıldan fazla dayanmıştır kiminle, zengin Bouygues Corinne, bir kız Darty, bir varis Desmarets (Kanada) veya Lübnan Mouna Ayoub olarak bahşedilmiş birçok vardı Paris maçı yazdı. Ama bazılarında bir kuruş yoktu. Böylece, ismi susturmak istediği, ancak tamamen yeniden dinlendiğini söylediği bir oyuncu."

Bu makalenin neden olduğu medya hype tarafından çok rahatsız nokta Bu sabah, Rachida Dati resmi Facebook sayfasında bir bildiri yayınladı: "Bu sabah saat 6'dan bu yana, gazeteciler tarafından kızım ve özel hayatı hakkında, dedikodu veya uygunsuz ayrıntılara göz atmaktan dolayı taciz ettim. (.) Bugün, bir kadın ve bir anne olarak, çok fazla şey çok fazla, kızım için, onun dengesi için, tüm bu durur!"

Dominique Desseigne, Zohra'nın babasıdır.

Versay'ın temyiz mahkemesi karar verdi: Dominique Desseigne'nin aslında eski Adalet Bakanı Rachida Dati'nin kızı Zohra'nın babası olduğunu doğruladı.

Kızın doğumundan yedi yıl sonra adalet yerleşti. Versailles Temyiz Mahkemesi, Tribunal de Grande örneğinin, Dominique Desseigne'nin gerçekten de 2 Ocak 2009 doğumlu Rachida Dati'nin kızı Zohra'nın babası olduğunu doğruladı. Lucien Barrière grubunun CEO'su, Ekim 2014'te, 2012'de talep edilen bir babalık sınavına göndermeyi reddetmişti. Bu seçim, kabul olarak kabul edilen bir karar olarak kabul edildi. Bu nedenle septuagandalı, ayda 2,500 avro nafaka ve çocuğun doğumundan bu yana, ilk kararda halihazırda verilen kararı vermelidir. Öte yandan, Zohra'nın annesinin soyadını tutması gerekecek: eski Adalet Bakanı, mahkemenin reddettiği Dominique Desseigne'nin adını taşıyabilmesini istedi.

Rachida Dati'nin avukatı Christine Guillot-Bouhours, "Zohra'nın çıkarına göre, bu yasal ve insanca geri dönüşü olmayan bir karardır," diyerek, "kişinin üyeliğini bilmek için evrensel hak" olduğunu savundu.

Rachida Dati, kızı için, medya hype'ın sonunu istedi

Dominique Desseigne, yedinci yaş gününü kutlayan Zohra'nın babası olmayı her zaman reddetmiştir. Artık yetişkin olan geç karısı Diane Barrière, Alexandre ve Joy ile iki çocuğu vardı.

Söylentiye bağlı olarak, Rachida Dati ve Dominique Desseigne, eski Mühür Muhafızları'nın hamileliğini ilan eder etmez. 2009 yılında Paris Match ile röportaj yapan iş dünyası, Paris'in yedinci bölgesinin “güzel, akıllı ve canlı” bulduğu belediye başkanıyla gurur duyuyordu. Aynı röportajda, Ocak 2009'da doğan kızın babasının kim olduğunu bilmediğini söyledi. O zaman, Adalet Bakanı'nın resmi bir arkadaşı yoktu. Bir açıklamada, Rachida Dati, babalık elbisesinin dosyalanması sırasında medya aldatmacası tarafından skandal edildi: "Bugün, çok fazla, bir kadın ve bir anne olarak, Kızım, onun dengesi için, tüm bu durur! "

Dominique Desseigne'nin hukuk puanları üzerine temyiz başvurusunda iki ay var.

Herhangi bir üreme yasaklandı

Dominique Desseigne: Adalet'e göre Rachida Dati'nin kızının babası

Rachida Dati, Dominique Desseigne'i "babalık tanıma9. Adalet onu haklı olarak kanıtladı.

Son yıllarda en iyi saklanan sırlardan biriydi. Mühürlerin Muhafızı iken, Nicolas Sarkozy yönetiminde, Rachida Dati, 2 Ocak 2009'da bir kız çocuğu Zohra'yı doğurdu. Kadın politikacı, o zamanlar onun gizliliğini korudu ve babanın kimliğini gizlemişti. bu çocuğun 2012 yılında Le Point Reverend, Rachida Dati'nin kararlaştırdığı süt; Dominique Desseigne'i "babalık tanınırlığı" için medeni atamak. Çocuğun babası bu nedenle casinoları ve otelleri yöneten Lucien Barrière grubunun CEO'sundan başkası değildir. Yaşlı 68 yaşındaki Dominique Desseigne, Fransa'nın en iyi 100 serveti arasında yer alıyor. Nicolas Sarkozy'ye yakın olan işadamı, 2007 cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci turunun akşamında ünlü Fouquet'in akşamındaydı. girişimci, déj9agrave; Alexander, 25 yaş Joy, 19 yıl - - iki çocuk babası Diane Bariyersiz DESSEIGNE, déc9eacute ile sahipti; d9eacute e, çocuğu tanımayı reddetti. Le Point dergisi tarafından temasa geçilen işadamı, bu medyadaki bilgiler hakkında yorum yapmak istememişti: "Yapacak bir yorumum yok, aksi halde adalet beni suçluyor". Dominique Desseigne dergisinin röportaj yaptığı röportajına göre, ikincisi her zaman kızın babası olmayı reddederdi.

Rachida Dati'nin çocuğunun babasının kimliği, Paris'in 16. bölgesinde La Muette kliniğinde doğumdan sonra birçok spekülasyona konu olmuştu. Bu söylenti, resmi bir açıklamada inkar etmek zorunda kalan eski İspanya Başbakanı José Maria Aznar'ı sürekli olarak işaret etti. Bir keresinde, bazı yorumcular Nicolas Sarkozy'nin bir babasını veya telsizlerin yıldızlarını bile düşünmüşlerdi; Bugün, haftalık olarak yeniden canlandırılan yasal eylemiyle, Paris'in 7. bölgesinin mevcut belediye başkanı, rotayı değiştirecek. Zohra'nın babasının kimliğini saklamakla ilgili daha fazla soru sormak, onun toplanma kararını sarsıcı bir saygıdır. Kesinlikle gürültü yapacak.

Halka, Rachida Dati dénon9ccedil; gazetecilerin "taciz" vardır. "6 am bu sabah beri, dedikodu veya uygunsuz ayrıntılar için uyanık kızım ve özel hayatı hakkında gazetecilerin taciz ediyorum," diye bir açıklamada savundu. Nokta cevap verdi: "Rachida Dati, hiçbir gazeteci Point.fr 7. bölgesinde Ve Madde rév9eacute belediye başkanı olarak adlandırılan 8 saattir 6'da beri taciz iddialarının aksine; lant .. o Dominique DESSEIGNE, Groupe Lucien Barrière'de, Zohra ét9eacute sahiptir kızının "babalık" için sivil mahkemenin CEO'su atanmış; 09:00 5. adresinde yayınlanan " Facebook hesabına yazdığı Rachida Dati'nin ifadesinde, politikacı Dominique Desseigne'nin yasal eylemini inkar etmedi.

VİDEO İÇİNDE - Dominique DESSEIGNE tél9eacute ortaya çıktı; vizyon, 2004 yılında kitabında "Her şey mutlu olmak" ve déc9egrave bahsetmek; ın eşi Diane Barrière, bir kaza sonrasında.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 1 = 3

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map